انواع شیر های روشویی

انواع شیر های روشویی

یکی از مهم ترین اجزای یک سرویس بهداشتی مدرن، روشویی است و انتخاب شیر مناسب برای روشویی یک کار بسیار ساده اما بسیار مهم و تاثیر گذار است. شما باید با توجه به طرح روشویی خود یک شیر روشویی مناسب و کاربری انتخاب کنید.                    برای فهمیدن تفاوت شیر های روشویی (پایه بلند، ثابت، زدرا،…) و کاربرد آنها با ما همراه باشید.

انواع شیر های روشویی

  • شیر روشویی پایه کوتاه یا ثابت
  • شیر روشویی پایه بلند
  • شیر روشویی زدرا یا متحرک
  • شیر روشویی توکار
  • شیر روشویی چشمی

شیر روشویی پایه کوتاه یا ثابت

این مدل از شیر روشویی ها ساده ترین نوع هستن و با اکثر روشویی ها همخوانی دارند. اگر شما از کاسه روشویی استفاده می کنید که حای شیر روی آن است و یا کاسه ای که داخل صفحه روشویی می گیرد، شما می توانید از این مدل شیر روشویی استفاده کنید.

انواع شیر های روشویی

خرید شیر روشویی ثابت از ساختمانک

شیر روشویی پایه بلند

امروزه به دلیل استفاده زیاد از کاسه های رو سنگی و یا رو کابینتی، این مدل از شیر های روشویی بیشتر به چشم می آید.این مدل از شیر های روشویی برای کاسه روشویی های مناسب است که شیر پشت آنها قرار می گیرد و روی آنها جای شیر ندارد. حتی این مدل شیر روشویی به استثنا برای سینک های آشپزخانه کوچک و تک لگن نیز استفاده می شود.

 

انواع شیر های روشویی

← پیشنهاد مطالعه : چطور یک سرویس بهداشتی مدل داشته باشیم؟

شیر روشویی زدرا یا متحرک

شیر روشویی متحرک شباهتی با شیر های آشپزخانه دارند، با این تفاوت که در اندازه های کوچک تر تولید می شود. این شیر های روشویی تفاوت قیمت زیادی نسبت به شیر های روشویی پایه کوتاه ندارند. اگر شما به تازگی صاحب فرزند شده اید این نوع شیر روشویی می تواند انتخاب خوب و کاربردی برای شما باشد چرا که این مدل ها دارای علمک کوچک قابل چرخش هستند.

انواع شیر های روشویی

خرید شیر روشویی متحرک از ساختمانک

شیر روشویی توکار

این مدل از شیر های روشویی دارای دو قطعه هستند. یک مغزی که قبل از کار شدن سرامیک در داخل دیوار قرار می گیرد و یک متعلقات که بعد از کار شدن سرامیک آن را نصب می کنید. شیر های روشویی توکار زیبایی خاصی به سرویس بهداشتی رو روشویی شما میدهند.

انواع شیر های روشویی

خرید شیر روشویی توکار از ساختمانک

شیر روشویی چشمی

شاید شما هم دیده باشید که در مکان های عمومی، پاساژ ها و رستوران ها بیشتر از این نوع شیر ها استفاده می شود. شیر های روشویی چشمی در دو مدل برقی و باطری تولید می شود. مدل های برقی که به همراه خود آداپتور دارند و مدل های باطری که در زیر خود باطری دارند و در هر دو مدل یک اهرم برای تنظیم دمای آب دارند.

شیر روشویی چشمی

خرید شیر روشویی چشمی از ساختمانک

در پایان چنانچه به دنبال تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خود می باشید برای تهیه تمامی عناصر ذکر شده در این مقاله می توانید با کارشناسان فروشگاه ساختمانک در تماس باشید. این فروشگاه تمامی لوازم مورد نیاز شما را تهیه می کند که همین امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88036334-021 و 09126955535 در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *